ŁKS Łódź – Chrobry Głogów – emocje na najwyższym poziomie!

W sobotę 25 lutego na stadionie przy al. Unii 2 w Łodzi rozegrano emocjonujące spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź a Chrobrym Głogów. W meczu pełnym zwrotów akcji zwycięstwo 2:1 odnieśli gospodarze, którzy tym samym umocnili się na pozycji lidera Fortuna 1. Ligi.

Pierwsza połowa pełna emocji

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia ze strony łodzian. Już w 5. minucie Dawid Kort ustawił sobie piłkę do idealnego strzału i posłał ją w samo okienko bramki gości. Chrobry Głogów nie zamierzał się jednak poddawać i szybko odpowiedział. W 15. minucie wyrównującą bramkę zdobył Agim Ibraimi. W pierwszej połowie nie zabrakło także kontrowersji – w 35. minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy, jednak po analizie VAR cofnął decyzję.

Druga połowa jeszcze bardziej ekscytująca

Po przerwie na boisku działo się jeszcze więcej. W 55. minucie Chrobry Głogów objął prowadzenie za sprawą trafienia Daniela Michalskiego. ŁKS Łódź nie zamierzał się jednak poddawać i rzucił się do odrabiania strat. W 75. minucie wyrównującą bramkę zdobył Bartosz Biel, a w 85. minucie zwycięskiego gola strzelił Paweł Tomczyk. W ostatnich minutach meczu gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie prowadzenia, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla ŁKS Łódź.

Podsumowanie emocjonującego spotkania

Mecz ŁKS Łódź – Chrobry Głogów był pełen zwrotów akcji i emocji. Gospodarze zasłużenie odnieśli zwycięstwo, które umocniło ich pozycję lidera Fortuna 1. Ligi. Goście z Głogowa pokazali jednak charakter i walczyli do końca. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.