ŁKS Łódź – Puszcza

Łódzki Klub Sportowy Łódź wygrał z Puszczą Niepołomice. Ostateczny wynik spotkania to 2:1.

Mecz rozpoczął się dynamicznie. Już w 6 minucie, ŁKS objął prowadzenie za sprawą Karola Czubaka. Puszcza nie poddała się jednak i jeszcze przed przerwą wyrównała stan meczu. Strzelcem gola był Łukasz Sołowiej.

Druga połowa przyniosła więcej emocji. W 55 minucie ŁKS ponownie wyszedł na prowadzenie dzięki bramce Macieja Dąbrowskiego. Puszcza starała się doprowadzić do wyrównania, ale nie udało się jej pokonać Konrada Jałochy.

ŁKS Łódź dzięki zwycięstwu awansował na 4. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Puszcza Niepołomice spadła na 10. pozycję.

Kibice ŁKS-u zgromadzeni na stadionie przy al. Unii Lubelskiej mogli cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny. Z kolei kibice Puszczy opuszczali stadion z mieszanymi uczuciami. Ich zespół pokazał charakter, ale nie zdołał przełamać passy meczów bez zwycięstwa.

Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramek. Ostatecznie górą był ŁKS Łódź, który wykorzystał swoje okazje i zgarnął trzy punkty.