ŁKS Łódź – Stal

Miejski Klub Sportowy ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola
Kibice piłki nożnej w Łodzi z niecierpliwością wyczekiwali spotkania ich ukochanej drużyny ŁKS Łódź ze Stalą Stalowa Wola. Obie drużyny zajmowały czołowe miejsca w tabeli Fortuna 1 Ligi i zapowiadało się emocjonujące widowisko.
Początek meczu należał do gospodarzy. ŁKS Łódź atakował z impetem i już w pierwszej połowie objął prowadzenie. Bramkę dla łodzian zdobył Mateusz Kowalczyk, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Stal nie zamierzała się poddawać i w drugiej połowie ruszyła do odrabiania strat. Goście stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale świetnie bronił bramkarz ŁKS-u, Michał Kozioł.
W 75. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Tym razem bramkę zdobył Martin Konczkowski, który uderzył nie do obrony z pola karnego. Stal Stalowa Wola do końca walczyła o kontakt, ale ŁKS Łódź umiejętnie kontrolował grę i nie pozwolił rywalom na zdobycie bramki.
Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS Łódź 2:0. Dzięki temu zwycięstwu łodzianie umocnili się na pozycji lidera tabeli, a Stal Stalowa Wola spadła na trzecie miejsce.
Spotkanie ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola było prawdziwym świętem piłki nożnej. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera na trybunach i emocjonujące widowisko na boisku. Kibice obu drużyn mogli być zadowoleni z tego, co zobaczyli.