Argentyna - Maroko

Kiedy reprezentacja Argentyny i Maroka wybiegły na boisko, widać było napięcie na obu twarzach. Argentyna była faworytem, ale Maroko udowodniło już, że potrafi grać z najlepszymi.

Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny miały swoje szanse. Argentyna miała więcej posiadania piłki, ale Maroko stworzyło więcej okazji do strzelenia gola.

W drugiej połowie Argentyna podkręciła tempo i zaczęła dominować w grze. W 63. minucie Ángel Di María zdobył gola i dał Argentynie prowadzenie.

Maroko nie poddawało się i walczyło do końca. W ostatnich minutach meczu mieli kilka szans na wyrównanie, ale nie udało im się ich wykorzystać.

Argentyna wygrała 1:0 i awansowała do finału. To będzie ich szósty finał mistrzostw świata, a dla Maroka to wielki sukces, że dotarli do półfinału.

Mecze Argentyna - Maroko zawsze są emocjonujące i pełne niespodzianek. To był kolejny wspaniały mecz, który dostarczył kibicom niezapomnianych wrażeń.

Argentyna jest teraz faworytem do zdobycia mistrzostwa świata, ale Maroko pokazało, że jest drużyną, z którą należy się liczyć. W finale Argentyna zmierzy się z Francją, która pokonała Maroko w półfinale.

Będzie to ciekawy mecz, w którym wszystko może się zdarzyć.