Arkomania na Północy!

Kibice Arki Gdynia najechali Kraków

Tysiące zielono-żółtych kibiców Arki Gdynia zaszczyciło w sobotę stolicę Małopolski! Na mecz z Wisłą Kraków przyjechało aż 15 tysięcy zagorzałych fanów. Takiego najazdu Kraków dawno nie widział!

Kibice Arki przybyli do Krakowa wczesnym rankiem. Miasto zostało zalane zielono-żółtymi barwami. Kibice zajęli cały stadion przy ulicy Reymonta, tworząc niezwykłą atmosferę.

Mecz był emocjonującym spektaklem. Wisła jako gospodarz otworzyła wynik w pierwszej połowie, ale Arka szybko wyrównała. W drugiej połowie zieleń i żółć przeważała na boisku. Kibice Arki nieustannie dopingowali swoją drużynę, tworząc ogłuszający hałas.

Ostatecznie mecz zakończył się remisie 1:1. Mimo braku zwycięstwa, kibice Arki byli zadowoleni z emocjonującego meczu i wspaniałej atmosfery.

Powrót Arki do Krakowa był wielkim wydarzeniem dla miasta. Kibice wspaniale się bawili, a atmosfera na stadionie była niezapomniana. Zielono-żółty najazd na Kraków z pewnością zapadnie w pamięć na długo.