Arsenal – Wolves V

*Arsenal – Wolves*

Včera bylo na stadionu Emirates k vidění skvělé fotbalové utkání mezi domácím Arsenalem a hostujícím Wolves. Oba týmy předvedly útočný fotbal a utkání nakonec skončilo remízou 2:2.

Domácí Arsenal vstoupil do utkání aktivněji a hned v úvodu si vytvořil několik šancí. Ve 20. minutě se dostal do vedení, když se hlavou prosadil Gabriel Martinelli. Wolves však dokázali rychle odpovědět a v 25. minutě vyrovnal Hwang Hee-chan.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a oba týmy měly šance na vstřelení branky. V 65. minutě se Wolves dostali do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Conor Coady. Arsenal však dokázal znovu vyrovnat, tentokrát v 75. minutě zásluhou Bukaya Saky.

Utkání nakonec skončilo remízou 2:2, což je pro oba týmy dobrý výsledek. Arsenal zůstává na čele tabulky Premier League, zatímco Wolves se posunuli na 15. místo.

Celkově to bylo skvělé fotbalové utkání, které si fanoušci obou týmů užili.