Atlético Madrid – Valencie

Nový zápas, nové body, taková je mantra Atlético Madrid. Fanoušci už si na to pomalu začínají zvykat. O to víc je mrzí, že se jim jejich oblíbenci neukázali v nejlepší formě v utkání proti Valencii. Nerozehráli se a prohráli 3:0.

Hned od začátku utkání převzali iniciativu domácí. První šanci měl domácí útočník Morata, který se ale po průnikové přihrávce dostal do ofsajdu. Toho si všimli i rozhodčí a gól tak neplatil.

Ve 20. minutě se Atlético dostalo do vedení. Morata se dostal do vápna a bek Valencie ho ošklivě sestřelil. Rozhodčí bez váhání nařídil penaltu, kterou proměnil Griezmann.

Po gólu se hra vyrovnala a k vidění bylo několik šancí na obou stranách. Ve 35. minutě se dostal do velké šance domácí záložník Saúl, ale jeho střelu skvěle vyrazil brankář Cillessen.

Ve druhém poločase už domácí svého soupeře k ničemu nepustili. Ve 47. minutě se dostal do šance Morata, ale jeho střelu zblokoval obránce Valencie. V 55. minutě zvýšil vedení domácích Griezmann, který se prosadil hlavou po centru Kokeho.

V 65. minutě se dostal do velké šance Morata, ale opět se dostal do ofsajdu. V 75. minutě se dostal do šance domácí záložník Correa, ale jeho střelu vyrazil Cillessen.

Atlético Madrid tak po zásluze vyhrálo 3:0. V dalším kole je čeká výjezd na hřiště Realu Madrid.

Branky: 20. a 55. Griezmann, 75. Morata.

Atlético Madrid: Oblak - Trippier, Giménez, Savić, Reinildo - Koke, Saúl, De Paul - Griezmann, Morata, Correa.

Valencie: Cillessen - Correia, Paulista, Diakhaby, Gayà - Soler, Guillamón, Wass - Castillejo, Cavani, Lino.