Atlético madryt – Celta

Mieliśmy okazję obejrzeć kolejny mecz w ramach rozgrywek La Liga. Tym razem naprzeciwko siebie stanęły drużyny Atlético Madryt i Celta Vigo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, którzy tym samym umocnili się na pozycji lidera tabeli.

Przebieg meczu

• Mecz rozpoczął się dość spokojnie, obie drużyny starały się kontrolować tempo gry.
  • W 15. minucie meczu gospodarze przeprowadzili składną akcję, która zakończyła się golem Saúla Ñígueza.
  • Goście starali się odrobić stratę, jednak ich ataki nie były zbyt skuteczne.
  • W drugiej połowie meczu gra stała się bardziej otwarta, obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie gola.
  • W 80. minucie meczu goście mieli świetną okazję do wyrównania, jednak Iago Aspas zmarnował rzut karny.
  • Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Bohaterem meczu okazał się Saúl Ñíguez, który zdobył jedynego gola w tym spotkaniu.

Atlético Madryt dzięki temu zwycięstwu umocniło się na pozycji lidera tabeli, a Celta Vigo spadła na 10. miejsce.

Kolejny mecz Atlético Madryt rozegra na wyjeździe z Realem Betis, a Celta Vigo zmierzy się u siebie z Deportivo Alavés.

Podsumowanie

Mecz Atlético Madryt – Celta Vigo był emocjonującym widowiskiem, w którym gospodarze zasłużenie zwyciężyli. Dzięki temu zwycięstwu Atlético Madryt umocniło się na pozycji lidera tabeli, a Celta Vigo spadła na 10. miejsce.