Baník – Teplice

Baník doma prohrál s Teplicemi 0:1 a nepodařilo se mu tak přerušit sérii svých špatných výsledků. Naopak Teplice zvítězily po čtyřech kolech a upevnily si jedenáctou příčku.

Baník začal aktivněji a hned v úvodu mohl skórovat. Po rohu zůstal před brankou osamocený Stronati, ale jeho pokus hlavou zlikvidoval brankář Grigar.

Teplice hrozily hlavně z brejků a jedním z nich využili. Ve 23. minutě obešel Žák na pravém křídle Poláka a poslal do vápna centr, který si našel Čelůstka a nemýlil se – 0:1.

Za Baník se pokusil odpovědět třeba Šumbera, jeho pokus ale šel těsně vedle.

Ve druhém poločase Ostrava ještě více přidala, ale Teplice dobře bránily a nic vážného jí nepovolily. Naopak samy několikrát zahrozily, ale zvýšit náskok se jim už nepodařilo.

Baník tak utrpěl další porážku a prožívá nejhorší období sezony. Naopak Teplice si po výhře polepšily na jedenácté místo.

• Branka: 23. Čelůstka
  • Žluté karty: 41. Polák (Baník), 43. Žák (Teplice)
  • Rozhodčí: Ondřej Pechanec
  • Diváci: 8 345