Barcelona - Bayern

W tym meczu Barcelona była lepsza od Bayernu. Mecz rozstrzygnął się w serii rzutów karnych, w których Katalończycy okazali się skuteczniejsi. Bohaterem meczu został Marc-André ter Stegen, który obronił dwa rzuty karne.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny miały swoje szanse, ale żadnej z nich nie udało się zdobyć gola. Druga połowa była bardziej emocjonująca. W 55. minucie Robert Lewandowski dał prowadzenie Bayernowi, ale tylko na chwilę. Już 10 minut później wyrównał Ansu Fati. Mecz zakończył się remisem 1:1, więc o awansie do kolejnej rundy decydowały rzuty karne.

W serii rzutów karnych Barcelona była lepsza. Katalończycy wykorzystali wszystkie swoje rzuty, a Bayern tylko trzy. Bohaterem meczu został Marc-André ter Stegen, który obronił dwa rzuty karne.