Cagliari – Napoli: Mecz pełen emocji i niespodzianek

Cagliari i Napoli zmierzyły się w meczu, który dostarczył kibicom wielu emocji i niespodzianek. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a obie drużyny miały szansę na zwycięstwo.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia ze strony Cagliari. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 10. minucie, a autorem gola był Joao Pedro. Napoli jednak szybko odpowiedziało i w 20. minucie wyrównało stan meczu za sprawą Lorenzo Insigne.

W drugiej połowie spotkania obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki. W 60. minucie Cagliari ponownie wyszło na prowadzenie, tym razem za sprawą Leonardo Pavolettiego. Napoli jednak nie poddało się i w 80. minucie ponownie wyrównało, tym razem za sprawą Driesa Mertensa.

Mecz zakończył się remisem 2:2, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Cagliari zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Serie A, a Napoli jest na 3. miejscu.

Cagliari i Napoli dostarczyły kibicom wiele emocji i niespodzianek. Mecz był wyrównany i obie drużyny miały szansę na zwycięstwo. Ostatecznie jednak spotkanie zakończyło się remisem, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.