Boleslav – Pardubice

Mladá Boleslav a Pardubice se opět střetly v zápase České 1. ligy. Po předchozí remíze 2:2 na domácím hřišti Pardubic nyní zavítaly do Boleslavi, kde se odehrál další vyrovnaný souboj.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned v úvodních minutách si vypracovali několik šancí. Pardubice však dobře bránily a drželi si míč ve středu hřiště. Po půlhodině hry se přece jen podařilo Boleslavi skórovat, když se po rohovém kopu prosadil Ladra.

Hosté odpověděli ještě před poločasovou přestávkou. Kusej hlavou vyrovnal stav na 1:1. Po změně stran se hra opět vyrovnala a oba týmy měly své šance. Boleslav šla znovu do vedení v 65. minutě zásluhou Krobata. Pardubice ale nezabalily a opět srovnaly skóre. Tentokrát se trefil Zlatohlávek.

Zápas tak skončil remízou 2:2. Boleslav tak nedokázala navázat na vítězství z minulého kola a Pardubice si odvezly z venkovního hřiště cenný bod.

V dalším kole se Mladá Boleslav představí na hřišti Hradce Králové, zatímco Pardubice hostí Bohemians 1905.