Boleslav – Slavia

Tak jsem se zase jednou ocitl na fotbalovém zápase Mladé Boleslavi. Tentokrát proti pražské Slavii. Na stadionu bylo krásně živo a atmosféra byla napjatá, jelikož Boleslav v poslední době prohrávala jeden zápas za druhým. Nakonec se domácím podařilo Slavii porazit 2:0 a já byl z jejich výkonu nadšený.

Co se týče samotného zápasu, tak Boleslav začala velmi aktivně a hned v prvních minutách si vytvořila několik šancí. Slavia se ale dokázala ubránit a postupně začala přebírat iniciativu. Většina hry se odehrávala na polovině domácích, ale ti se dokázali dobře bránit a nepustili Slavii do vážnějších šancí.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Slavia sice dál útočila, ale Boleslav dobře bránila a čekala na svou šanci. Ta přišla v 65. minutě, kdy se po krásné akci prosadil domácí útočník. Slavia se snažila srovnat, ale Boleslav se dobře bránila a v 85. minutě přidala ještě jeden gól. V závěru zápasu už Slavia nedokázala nic vymyslet a Boleslav si tak připsala důležité tři body.

Jsem moc rád, že jsem mohl být u toho a vidět Boleslav vyhrát. Doufám, že jim tento úspěch pomůže k tomu, aby se zvedla jejich forma a aby začala zase vyhrávat.

Nejlepší momenty zápasu:
  • Gól domácích v 65. minutě.
  • Druhý gól domácích v 85. minutě.
  • Výkony domácího brankáře.
Závěr:
Jsem rád, že Boleslav dokázala Slavii porazit. Doufám, že jim to pomůže k tomu, aby se zvedla jejich forma a aby začala zase vyhrávat.