Bournemouth – Man United

Před zápasem jsem napjatě očekával, co se bude dít. Bournemouth je v poslední době ve skvělé formě a United hrají o všechno. Nakonec se United podařilo zvítězit 2:0 a upevnit si místo v první čtyřce.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale United převzali kontrolu a začali si vytvářet šance. První gól dal Rashford už v 19. minutě a o deset minut později přidal další. Bournemouth se nevzdával, ale nedokázal najít cestu ke gólu.

Ve druhém poločase pokračovalo United ve své převaze a Bournemouth měl velké potíže s tím, aby se dostal z vlastní poloviny. United si vytvořili několik dalších šancí, ale nedokázali vstřelit gól. Naopak Bournemouth dokázal skórovat v 88. minutě, ale gól byl kvůli ofsajdu anulován.

United si zasloužili zvítězit a posunuli se na třetí místo v tabulce. Bournemouth je stále v nebezpečí sestupu, ale stále má šanci na záchranu.

Byl to napínavý zápas a jsem rád, že United vyhráli. Myslím, že si zasloužili zvítězit a upevnit si místo v první čtyřce. Bylo skvělé vidět, jak Rashford hraje tak dobře, a doufám, že bude pokračovat ve své dobré formě.