Espanyol–mallorca, a Barcelona-Mallorca meccs kicsi adagokkal

Ma élményben volt része annak, aki ellátogatott a barcelonai Espanyol–mallorca meccsre. Az Espanyol csapata a meccs elején egy gólt lőtt, de a Mallorca nem sokkal később egyenlített. A szünetben 1:1 volt az állás. A második félidőben az Espanyol még egy gólt szerzett, de a Mallorca nem adta fel és szintén betalált az ellenséges kapuba. A mérkőzés 2:2-es döntetlennel zárult.
A meccs tele volt izgalommal és fordulatokkal. Mindkét csapat rengeteg helyzetet alakított ki, és a kapusok is remekeltek. A szurkolók végig szurkoltak, és a meccs végén mindkét csapat játékosait megtapsolták.
A meccset követően az Espanyol edzője, Diego Martínez elégedetten nyilatkozott. "Örülök, hogy sikerült döntetlent játszanunk a Mallorca ellen. Egy nehéz mérkőzés volt, de a csapat mindent beleadott. Jól játszottunk, és megérdemeltük a pontot."
A Mallorca edzője, Javier Aguirre szintén elégedett volt a csapata teljesítményével. "Nagyon büszke vagyok a játékosokra. Egy nagyon erős csapat ellen játszottunk, de nem adtuk fel. A szünetben 1:1 volt az állás, és a második félidőben sikerült egyenlítenünk. Nagyon elégedett vagyok a csapattal."

logo

Everton vs Newcastle Galatasaray-Alanyaspor: Bir Tutku Derbisi 君は冥土様 FB88 Yalla shoot FB88 Espanyol–mallorca درة... نجمة لامعة تتألق في سماء الفنون درة