Euro finále

Finále fotbalového mistrovství Evropy, které se uskutečnilo ve Wembley Stadium v Londýně, bylo napínavým zápasem plným zvratů a emocí.

Anglie, která hrála před domácím publikem, se brzy dostala do vedení díky krásné brance Shawea. V prvním poločase vládli Angličané, ale ve druhém se Itálie vrátila do zápasu. Bonucci srovnal skóre a zápas dospěl do prodloužení.

V prodloužení to byla zase Anglie, která se dostala do vedení, ale Italové opět dokázali vyrovnat a zápas dospěl až do penaltového rozstřelu.

V penaltovém rozstřelu se nakonec radovala Itálie, která vyhrála 3:2. Hrdinou Itálie se stal brankář Donnarumma, který chytil dva anglické penalty.

Zažili jsme skvělé finále

Finále fotbalového mistrovství Evropy bylo jedním z nejlepších zápasů, které jsem kdy viděl. Bylo skvělé sledovat, jak dva týmy bojují až do konce a jak každý z nich má šanci vyhrát.

Anglie hrála v prvním poločase skvěle, ale Itálie se ve druhém poločase vrátila do zápasu. V prodloužení to byla zase Anglie, která se dostala do vedení, ale Italové opět dokázali vyrovnat. Penaltový rozstřel byl velmi napínavý a nakonec vyhrála Itálie.

Velké emoce

Finále fotbalového mistrovství Evropy bylo velmi emotivní zápasem. Anglickí fanoušci byli po většinu zápasu v napětí, ale nakonec byli zklamaní. Italští fanoušci byli naopak v euforii.

Bylo úžasné vidět, jak se emoce fanoušků měnily v průběhu zápasu. Finále fotbalového mistrovství Evropy byl opravdu nezapomenutelný zážitek.

Itálie si zasloužila vyhrát

Myslím, že Itálie si zasloužila vyhrát fotbalové mistrovství Evropy. Byli to lepší tým a v průběhu celého turnaje hráli konstantně. Anglie hrála dobře, ale ve finále jim něco chybělo.

Itálie je skvělý fotbalový tým a zaslouží si vyhrát mistrovství Evropy. Doufám, že se jim bude dařit i na mistrovství světa v Kataru.