FCSB - Corvinul

Mecz FCSB - Corvinul był meczem piłki nożnej rozegranym 26 sierpnia 2022 roku na Stadionie Narodowym w Bukareszcie. Mecz zakończył się zwycięstwem FCSB 3:0.

Mecz był bardzo emocjonujący i obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale w drugiej połowie FCSB zdobył trzy gole i zapewnił sobie zwycięstwo.

Bohaterem meczu był George Pușcaș, który zdobył dwa gole dla FCSB. Trzeciego gola dla FCSB zdobył Andrei Cordea.

Zwycięstwo FCSB w tym meczu było bardzo ważne, ponieważ pozwoliło drużynie pozostać w grze o mistrzostwo Rumunii. FCSB zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, trzy punkty za liderem CFR Cluj.

Po meczu trener FCSB Nicolae Dică powiedział, że jest bardzo zadowolony z występu swojej drużyny.

"To był bardzo ważny mecz dla nas. Musieliśmy wygrać, aby pozostać w grze o mistrzostwo. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak grała moja drużyna. Byliśmy bardzo skuteczni w ataku i dobrze broniliśmy się. Zasłużyliśmy na zwycięstwo" - powiedział Dică.

Kapitan FCSB Florin Tănase powiedział, że zespół miał bardzo trudny mecz, ale udało mu się wygrać.