Górnik Łęczna - Miedź: Znów na dole tabeli

Górnik Łęczna przegrał z Miedzią Legnica 1:2. To druga porażka z rzędu i piąta w tym sezonie. Zielono-czarni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 4. minucie Łukasz Sekulski wyłożył piłkę Kamilowi Antonikowi, a ten strzałem z 16 metrów wyprowadził Górnika na prowadzenie.

Miedź odpowiedziała w 22. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka wpadła prosto pod nogi Antonika, który niefortunnie skierował ją do własnej bramki.

W drugiej połowie goście przejęli inicjatywę. W 63. minucie Przemysław Banaszak wykorzystał zamieszanie w polu karnym Górnika i dał Miedzi zwycięstwo.

Dla Górnika to druga porażka z rzędu i piąta w tym sezonie. Zielono-czarni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

W następnej kolejce Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

• Górnik Łęczna: Sandomierski - Gapska, Siewczyk, Kopacz, Wojtkowiak - Frydrych, Napierała, Nalepa - Sekulski, Antonik, Nono.
  • Miedź Legnica: Prokop - Wojtasik, Misiak, Wietecha, Ławniczak - Sokołowski, Bezdan, Matynia - Grochociński, Banaszak, Ponczek.