Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin: Trzy punkty na wagę złota

Trzy punkty na wagę złota! Górnik Zabrze pokonał na własnym stadionie Pogoń Szczecin 3:2. Emocje były ogromne, a o zwycięstwie zadecydowały detale.

Pierwsi do siatki trafili zabrzanie. W 31. minucie z rzutu wolnego gola zdobył Mateusz Cholewiak.

W 42. minucie wyrównał Kamil Grosicki, który z bliska pokonał Piotra Małeckiego. To była piękna bramka!

Druga połowa zaczęła się od niespodziewanego zwrotu akcji. W 52. minucie Pogoń objęła prowadzenie. Ładnym strzałem głową popisał się Pontus Almqvist.

Zabrzanie nie złożyli jednak broni. W 61. minucie wyrównał Jesús Jiménez, który wykorzystał podanie Łukasza Madeja.

W 78. minucie Górnik zdobył zwycięskiego gola. Tym razem do siatki trafił Erik Janža.

To był bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Górnik Zabrze umocnił się na ósmym miejscu w tabeli, z kolei Pogoń Szczecin spadła na czwarte miejsce.

Emocje były ogromne, a trybuny wypełnione po brzegi. Kibice obu drużyn stworzyli wspaniałą atmosferę. To był mecz, który zostanie na długo w pamięci.

Gratulacje dla Górnika Zabrze! Trzy punkty na wagę złota.