Iga Świątek w finale!

Zwycięstwo nad Sonią Kenin!

Iga Świątek w imponującym stylu pokonała Sonię Kenin 6:4, 6:4 w półfinale turnieju French Open. Polka awansowała tym samym do finału, w którym zmierzy się z Naomi Osaką.

Świątek rozpoczęła mecz z dużą determinacją i od razu przełamała podanie rywalki. Choć Kenin szybko wyrównała, Polka nie dała się złamać i pewnie wygrała pierwszy set 6:4.

W drugim secie obie zawodniczki grały bardziej wyrównanie. Świątek utrzymała jednak koncentrację i ponownie przełamała podanie Kenin. Amerykanka nie potrafiła znaleźć sposobu na przełamanie Polki, która pewnie zamknęła mecz 6:4.

Zwycięство над Kenin to kolejny dowód na znakomitą formę Świątek. Polka wygrała ostatnie 34 mecze i jest faworytką do wygrania French Open.
W niedzielnym finale zmierzy się z Naomi Osaką, która w półfinale pokonała Barbore Krejčíkovą 7:5, 6:4.

Iga Świątek w finale French Open!

Iga Świątek awansowała do finału turnieju French Open po zwycięstwie nad Sonią Kenin 6:4, 6:4 w półfinale. To największy sukces w karierze Polki, która w niedzielę zmierzy się z Naomi Osaką w walce o tytuł.

Zwycięstwo nad Kenin to kolejny dowód na znakomitą formę Świątek. Polka wygrała ostatnie 34 mecze i jest faworytką do wygrania French Open.

• Iga Świątek awansowała do finału French Open.
  • Polka pokonała w półfinale Sonię Kenin 6:4, 6:4.
  • W niedzielnym finale zmierzy się z Naomi Osaką.
  • Świątek jest faworytką do wygrania turnieju.
Teraz kibicujemy Idze Świątek i trzymamy kciuki za jej zwycięstwo w finale French Open!