Inter Miami – Nashville SC

Inter Miami CF zmierzy się z Nashville SC w ramach MLS w sobotę 18 września 2021 roku o godzinie 19:30 czasu wschodniego na DRV PNK Stadium w Fort Lauderdale na Florydzie.

Inter Miami wchodzi w ten mecz po zwycięstwie 1:0 nad FC Cincinnati w minioną niedzielę. Drużyna z Florydy strzeliła gola w 58. minucie dzięki Gonzalo Higuaínowi, który otrzymał podanie od Briana Rodrígueza.

Nashville SC wchodzi w ten mecz po porażce 2:1 z New England Revolution w minioną sobotę. Drużyna z Tennessee straciła gola w 8. minucie i nie zdołała odrobić straty, dopóki Hany Mukhtar nie strzelił gola w 75. minucie. Nashville SC straciło jednak drugiego gola w 87. minucie i ostatecznie przegrało mecz.

Obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie w tym sezonie, a każdy mecz kończył się remisem 1:1. Pierwsze spotkanie miało miejsce 17 kwietnia 2021 roku na DRV PNK Stadium, a drugie 29 sierpnia 2021 roku na GEODIS Park.

Inter Miami zajmuje 10. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z 12 punktami, podczas gdy Nashville SC zajmuje 11. miejsce z 11 punktami. Zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo ważne dla obu drużyn, które walczą o miejsce w play-offach.

Mecz zapowiada się na pasjonujący pojedynek dwóch wyrównanych drużyn. Obie drużyny mają silne strony i będą chciały wykorzystać swoje atuty, aby wygrać mecz.

Inter Miami będzie chciało wykorzystać swój atut własnego boiska. Zespół z Florydy ma bilans 3-2-4 na DRV PNK Stadium w tym sezonie. Nashville SC będzie chciało wykorzystać swoją mocną stronę wyjazdową. Drużyna z Tennessee ma bilans 4-4-3 na wyjeździe w tym sezonie.

Ostatecznie zwycięzca tego meczu zostanie prawdopodobnie określony przez to, która drużyna zagra lepiej w danym dniu. Obie drużyny mają możliwość zwycięstwa, a na pewno będzie to ekscytujący mecz.