Izrael – Włochy Mecz

Izrael – Włochy

Mecz Izrael – Włochy był jednym z najbardziej emocjonujących i zaciętych spotkań, jakie były mi dane obejrzeć. Było wszystko – piękne bramki, dramatyczne chwile i ogromne emocje.

Początek spotkania należał do Włochów, ale to Izraelczycy jako pierwsi objęli prowadzenie. W 38. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Mohammad Abu Fani. Włosi zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, gdy do siatki trafił Davide Frattesi. W drugiej połowie Włosi przycisnęli rywali i w 62. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Moise Keana.

W końcowych minutach Izraelczycy rzucili się do ataków, ale Włosi skutecznie się bronili. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Włoch, którzy zdobyli pierwsze trzy punkty w tegorocznej edycji Ligi Narodów.

Dla mnie jako kibica piłki nożnej ten mecz był prawdziwą ucztą. Obie drużyny pokazały duży charakter i walczyły do samego końca. Cieszę się, że miałem okazję oglądać to spotkanie na żywo.