Jak Karviná porazila Zlín a vyhrála poprvé v sezoně

Bylo to napínavé utkání, ale nakonec se Karviná radovala z prvního vítězství v sezoně. Po čtyřech porážkách v řadě porazila Zlín 3:2 a získala tak důležité tři body.

Karviná začala zápas lépe a hned v úvodu se dostala do vedení. V 10. minutě se trefil Benjamin Vomáčko a domácí šli do vedení 1:0. Zlín ale rychle srovnal a ve 20. minutě vyrovnal na 1:1. O chvíli později ale Karviná znovu vedla. Ve 25. minutě se prosadil Petr Wojnar a domácí šli do šaten s vedením 2:1.

Ve druhé půli se hra hodně vyrovnala a oba týmy měly šance na skórování. V 60. minutě se ale podařilo Karviné zvýšit náskok. Třetí gól domácích vstřelil znovu Benjamin Vomáčko a Karviná vedla 3:1. Zlín se ale nevzdal a v 80. minutě snížil na 3:2. V závěru se Zlín snažil vyrovnat, ale Karviná si vedení udržela a získala tak první vítězství v sezoně.

Trenér Karviné Miroslav Koubek byl po zápase spokojen a řekl:

„Jsem rád, že jsme konečně vyhráli. Bylo to důležité vítězství, protože jsme už potřebovali získat body. Hráči bojovali a zasloužili si vyhrát.“

Trenér Zlína Bohumil Páník byl po zápase zklamaný a řekl:

„Jsme zklamaní, protože jsme chtěli vyhrát. Ale Karviná byla lepší a zaslouženě vyhrála. Musíme se z toho poučit a příště hrát lépe.“

Karviná si díky vítězství polepšila na 14. místo v tabulce, zatímco Zlín klesl na 15. místo.