Juventus–Napoli

A Juventus-Napoli meccs mindig izgalmas esemény, és a legutóbbi találkozójuk sem okozott csalódást. A mérkőzésen rengeteg gólt és izgalmat láthattunk, a végeredmény pedig 3-2 lett a Juventus javára.

A mérkőzés elején a Napoli kezdte jobban a játékot, és hamar megszerezték a vezetést. A Juventus azonban nem adta fel, és szép lassan átvette az irányítást a mérkőzés felett. A félidő végére sikerült egyenlíteniük, így 1-1-es állással vonultak szünetre a csapatok.

A második félidőben is folytatódott a kiélezett küzdelem. A Juventusnak sikerült megszereznie a vezetést, de Napoli nem sokkal később kiegyenlített. A mérkőzés hajrájában azonban a Juventusnak sikerült megszereznie a győztes gólt, így végül 3-2-re nyertek.

A mérkőzés legjobbjai a Juventus részéről Cristiano Ronaldo és Paulo Dybala voltak, akik mindketten gólt szereztek. A Napoli részéről Lorenzo Insigne és Dries Mertens voltak a legjobbak, akik szintén gólt szereztek.

A győzelemmel a Juventus továbbra is vezeti a Serie A-t, míg a Napoli a második helyre esett vissza. A két csapat következő mérkőzése a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében lesz, ahol ismét egymás ellen fognak játszani.