Karviná – Liberec

V sobotu 26. února se v Karviné odehrálo utkání mezi domácí Karvinou a Libercem. Zápas skončil remízou 1:1, přestože domácí tým v průběhu utkání vyhrával. Jaké jsou reakce aktérů na remízu a co se na hřišti dělo?

Karviná vstoupila do utkání velmi dobře a hned v úvodu se dostala do vedení. Ve 13. minutě se prosadil domácí útočník Matěj Vyvial, který využil přihrávku od spoluhráče. Liberec se však nevzdal a vyrovnání se mu podařilo v 55. minutě zásluhou Michala Fukaly. Domácí tým měl poté několik šancí na vítězný gól, ale nedokázal je proměnit.

Trenér Karviné Karol Kisel po zápase řekl: "Jsem trochu zklamaný z toho, že jsme nedokázali vyhrát. Ve druhé půli jsme měli několik šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Liberec je kvalitní tým a remíza je pro nás dobrý výsledek."

Trenér Liberce Pavel Hoftych po zápase řekl: "Jsem rád za bod. Karviná hrála velmi dobře a my jsme měli štěstí, že jsme dokázali vyrovnat. Domácí tým měl několik šancí na vítězný gól, ale naštěstí jsme je dokázali ubránit.

Zápas mezi Karvinou a Libercem byl vyrovnaný a oba týmy měli své šance na vítězství. Domácí tým měl výhodu v prvním poločase, ale Liberec se ve druhém poločase zlepšil a dokázal vyrovnat. Remíza je pro oba týmy spravedlivým výsledkem.

Závěr

Zápas mezi Karvinou a Libercem byl vyrovnaný a oba týmy měly své šance na vítězství. Domácí tým měl výhodu v prvním poločase, ale Liberec se ve druhém poločase zlepšil a dokázal vyrovnat. Remíza je pro oba týmy spravedlivým výsledkem.