Las Palmas - Ath Bilbao

Wczoraj na stadionie Gran Canaria odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas i Ath Bilbao. Mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia bramki, ale żadnej z nich nie udało się tego dokonać. Dopiero w drugiej połowie meczu padły bramki.

• W 58. minucie gola dla Las Palmas zdobył Sandro Ramírez.
  • W 76. minucie wyrównał Aitor Paredes.
  • W 83. minucie gola na 2:2 zdobył Álex Muñoz.
  • W 90. minucie zwycięską bramkę dla Ath Bilbao zdobył Oihan Sancet.

Mecz był bardzo emocjonujący i dostarczył kibicom wielu wrażeń. Obie drużyny walczyły do końca, ale ostatecznie zwycięstwo odnieśli goście.

Dla Las Palmas była to pierwsza porażka w tym sezonie. Natomiast Ath Bilbao odniosło swoje pierwsze zwycięstwo.

W następnej kolejce Las Palmas zagra na wyjeździe z Realem Madryt, a Ath Bilbao podejmie na własnym stadionie Real Sociedad.