Man utd–betis

Az egész világ figyelemmel kísérte a Manchester United és a Betis sorsdöntő mérkőzését. A tét nem volt kicsi: a továbbjutás a legjobb nyolc közé az Európa-ligában. A két csapat már korábban is találkozott egymással, így jól ismerték egymás játékstílusát.
A meccs első félidejében a Manchester United dominált, és több ígéretes helyzetet is kidolgozott. A szünetben a hazai csapat 1-0-s előnnyel vonult pihenőre.
A második félidő azonban más forgatókönyvet hozott. A Betis agresszívebben kezdett játszani, és több veszélyes támadást is vezetett. A 60. percben sikerült is kiegyenlíteniük, és ezzel megnyílt a továbbjutás lehetősége.
A meccs hátralévő részében mindkét csapat a győztes gólért küzdött, de végül nem született több találat. A végeredmény 1-1 lett, ami azt jelentette, hogy a Betis jutott tovább a hosszabbításos gólok arányának köszönhetően.
A Manchester United játékosai csalódottan fogadták a vereséget, de elismerték, hogy a Betis megérdemelte a győzelmet. A spanyol csapat remekül játszott, és végig nyomás alatt tartotta a hazaiakat.
A Betis ezzel a győzelemmel történelmet írt, hiszen először jutott be az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé. A csapat öröme határtalan volt, és a szurkolók hosszan ünnepelték a sikert.
A Manchester United számára ezzel véget ért az európai menetelés, de a csapat még küzd a bajnoki címért és az FA-kupáért. A szurkolók bíznak benne, hogy a csapat hamar felül tud emelkedni a vereségen, és sikeres lesz a szezon hátralévő részében.