Mecz Anglia-Szwajcaria

Jestem wielkim fanem piłki nożnej i zawsze z niecierpliwością czekam na mistrzostwa świata lub Europy. Tym razem wyjątkowo interesujący zapowiadał się mecz Anglia-Szwajcaria. Obie drużyny miały w swoich składach wielu znakomitych zawodników, więc zapowiadało się dużo emocji.
Już od pierwszych minut meczu widać było, że będzie to wyrównana rywalizacja. Obie drużyny miały swoje szanse, ale długo nie padała żadna bramka. W końcu w 18. minucie udało się to strzelić Szwajcarom. Bohaterem został Xherdan Shaqiri, który wykorzystał błąd angielskiej obrony. Anglia długo nie potrafiła się otrząsnąć po straconej bramce. Dopiero w drugiej połowie zaczęła częściej atakować bramkę rywali. W końcu w 68. minucie udało się wyrównać. Bohaterem został Harry Kane, który wykorzystał rzut karny. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.
Mecz zakończył się remisem 1:1, co było sprawiedliwym wynikiem. Obie drużyny pokazały się z dobrej strony i zasłużyły na punkt. Dla Anglii był to pierwszy punkt na tych mistrzostwach, natomiast Szwajcaria ma już na swoim koncie 4 punkty i jest blisko awansu do fazy pucharowej.
Jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Było dużo emocji i zwrotów akcji. Wierzę, że zarówno Anglia, jak i Szwajcaria mają szansę na osiągnięcie sukcesu na tych mistrzostwach. Trzymam kciuki za obie drużyny!