Mecz Polska Walia

Piłkarze reprezentacji Polski pokonali na Stadionie Narodowym w Warszawie Walię 1:0 w meczu towarzyskim. Gol dla Biało-Czerwonych zdobył Karol Świderski w 58. minucie spotkania.
Mecz był bardzo zacięty i obie drużyny miały swoje sytuacje. Polacy byli jednak skuteczniejsi, a Walijczycy nie potrafili wykorzystać swoich szans.
W pierwszej połowie Polacy zagrali bardzo dobrze w defensywie, a w ataku mieli kilka dobrych okazji. W 25. minucie Robert Lewandowski strzelał głową, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki. W 40. minucie Jakub Moder uderzał zza pola karnego, ale piłka została obroniona przez bramkarza Walii.
W drugiej połowie Polacy nadal grali dobrze w defensywie, a w ataku byli jeszcze bardziej skuteczni. W 58. minucie Karol Świderski otrzymał piłkę na skrzydle, minął obrońcę i uderzył w długi róg bramki. Piłka wpadła do bramki, a Polacy objęli prowadzenie.
Po zdobyciu gola Polacy nadal grali bardzo dobrze w obronie i nie pozwalali Walijczykom na stworzenie sobie klarownych sytuacji. W 80. minucie bliski zdobycia gola był Robert Lewandowski, ale jego strzał został obroniony przez bramkarza Walii.
Mecz zakończył się zwycięstwem Polski 1:0. Biało-Czerwoni rozegrali bardzo dobry mecz i pokazali, że są w dobrej formie przed mistrzostwami świata.