Miedź – GKS Tychy: Piekielny pojedynek o trzy punkty!

To był mecz, który trzymał kibiców w napięciu do samego końca. Miedź Legnica zmierzyła się na swoim boisku z GKS Tychy i było to spotkanie jakich mało

Od samego początku obie drużyny grały bardzo agresywnie. Miedź była stroną przeważającą, ale Tychy nie odpuszczały i groźnie kontrowały. W pierwszej połowie nie udało się żadnej z ekip strzelić gola, choć okazji nie brakowało.

Po zmianie stron gra stała się jeszcze bardziej zacięta. Miedź rzuciła się do ataku, ale Tychy dzielnie się broniły. W końcu w 75. minucie gospodarze zdobyli upragnione trafienie. Autorem gola był Patryk Bryła.

GKS Tychy nie poddawał się i dążył do wyrównania. Jednak Miedź grała bardzo mądrze i skutecznie broniła swojej przewagi. W końcowych minutach meczu goście mieli jeszcze dwie dobre okazje, ale nie udało im się pokonać świetnie dysponowanego bramkarza Miedzi.

Miedź wygrała ostatecznie 1:0 i odniosła bardzo ważne zwycięstwo. Dzięki temu awansowała na piąte miejsce w tabeli, a GKS Tychy spadł na dziewiąte.

To był piękny mecz, który pokazał, że w polskiej piłce nożnej jest jeszcze wiele do zobaczenia. Obie drużyny pokazały wielkie serce i wolę walki, a kibice zgromadzeni na stadionie z pewnością nie żałowali, że wybrali się na to spotkanie.