Ny Red Bulls – Inter Miami

Úvod
Zápas mezi týmy New York Red Bulls a Inter Miami sliboval být napínavým soubojem dvou týmů bojujících o místo v play-off. Red Bulls potřebovali vyhrát, aby si udrželi své naděje, zatímco Inter Miami chtěl potvrdit svou dominanci ve Východní konferenci.

Zápas začal opatrně, obě strany si opatrně osahávaly půdu. Hrozbu pro obranu soupeře představovali především útočníci Red Bulls, Caden Clark a Patryk Klimala. Miami však dokázalo držet krok a postupně se prosazovalo především díky rychlosti a technice Rodriga Reye a Gonzala Higuaína.

Vyostření hry ve druhém poločase
Po přestávce zápas nabral na intenzitě. Red Bulls se tlačili dopředu a snažili se využít domácího prostředí. Miami však stálo pevně v obraně a dokázalo odrážet útoky soupeře. Až v 70. minutě se povedlo prolomit obranu Miami, když Cristian Cásseres Jr. vstřelil nádherný gól zpoza vápna.
  • Gól nakopl Red Bulls a ti začali dominovat na hřišti. Miami se však nevzdávalo a snažilo se srovnat skóre. V 85. minutě se to podařilo díky skvělému pobídnutí od Higuaína a Rayově gólu.
  • Dramatická koncovka
    Závěrečné minuty byly napínavé a fanoušci z obou stran držely dech. Red Bulls se snažili o vítězný gól, ale obrana Miami byla neoblomná. V nastaveném čase se Miami podařilo dokonce převzít vedení, když Brek Shea vstřelil branku z rohového kopu.

Red Bulls se nevzdali a v poslední minutě zápasu se jim podařilo vyrovnat díky hlavičce Daniela Royera. Zápas tak skončil nerozhodně 2:2 a oba týmy si v play-off udržely své naděje.

Závěr
    Zápas mezi New York Red Bulls a Inter Miami byl důkazem síly a odhodlání obou týmů. Red Bulls ukázali svou neuvěřitelnou odolnost, když dvakrát dokázali srovnat skóre, zatímco Miami předvedlo technickou hru a schopnost vstřelit góly i v obtížných situacích. Tento zápas bude jistě zapsán do historie jako jeden z nejlepších v této sezóně MLS.