Olomouc – Bohemians 1:3

Je to výsledek zápasu 11. kola FORTUNA:LIGY, který se odehrál v neděli 6. října v Olomouci.

Olomoučtí sice vstřelili první branku, ale nakonec z toho byly tři body pro hosty z Prahy.

Domácí šli do vedení ve 20. minutě, kdy se prosadil Václav Jemelka. Jenže Bohemians předvedli skvělý obrat a do poločasu skóre otočili. Nejprve v 30. minutě vyrovnal David Puškáč a o pět minut později se trefil ještě Martin Dostál.

Vstup do druhé půle vyšel lépe Olomouci, která měla hned několik šancí na vyrovnání, ale žádná z nich neskončila gólem. A tak v 70. minutě udeřili hosté potřetí. Na konečných 1:3 upravil skóre Jan Vodháněl.

Olomouc tak zůstává na 6. místě tabulky, Bohemians jsou díky výhře desátí.

Sestavy:
  • Olomouc: T. Stoppen - J. Slama, J. Pokorný, M. Sladký, O. Hatez - V. Jemelka, D. Sladký - J. Zahradníček, L. Daňhel, D. Smejkal - D. Divíšek
  • Bohemians: M. Berkovský - D. Puškáč, J. Necid, M. Dostál, J. Vondra - J. Beran, D. Bartl - L. Klimeš, D. Šamánek, P. Hronek - J. Vodháněl
Góly: 20. Jemelka (Olomouc) - 30. Puškáč, 35. Dostál, 70. Vodháněl (všichni Bohemians)
Žluté karty: 38. J. Slama (Olomouc) - 65. M. Berkovský, 85. D. Bartl (oba Bohemians)
Rozhodčí: Pavel Franěk
Diváci: 3 456
Hráč zápasu: David Puškáč (Bohemians)