Opava – Sparta Praha B

Fotbalový zápas mezi Opavou a Spartou Praha B se uskutečnil na stadionu Opava v pátek 20. srpna ve 20:00 hodin. Utkání skončilo vítězstvím domácího týmu 2:1.

Úvod zápasu

Utkání začalo vyrovnaně, oba týmy měly několik šancí, ale skóre se nezměnilo. První gól padl až ve 35. minutě, kdy se prosadil domácí útočník David Buchta.

Druhý poločas

Ve druhém poločase Sparta zvýšila tlak, ale Opava odolávala. V 60. minutě se po chybě domácí obrany dostal ke střele sparťanský forvard Patrik Hellebrand a srovnal na 1:1.

Vítězný gól

V 75. minutě se Opavě podařilo vstřelit vítězný gól. Po rohovém kopu se prosadil hlavou obránce Tomáš Janda.

Závěr zápasu

Sparta se v závěru snažila o vyrovnání, ale Opava svůj náskok uhájila a zvítězila 2:1.

Hodnocení trenérů

Trenér Opavy Roman Wágner chválil svůj tým za bojovnost a vítěznou mentalitu. Trenér Sparty B Zdeněk Svoboda naopak kritizoval výkon svých svěřenců za nedůraz a zbytečné chyby.

Atmosféra na stadionu

Na stadionu panuje výborná atmosféra. Diváci vytvořili skvělou kulisu a oba týmy odměnili za jejich výkon bouřlivým potleskem.

Závěr

Utkání mezi Opavou a Spartou Praha B bylo vyrovnané a napínavé. Domácí tým nakonec zvítězil díky lepšímu výkonu ve druhém poločase a předvedl, že se s ním v nové sezoně bude muset počítat.

Call to Action

Připojte se k nám na další fotbalový zápas a zažijte skvělou atmosféru na stadionu Opava.