Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów

Pogoń Siedlce i Chrobry Głogów to dwie drużyny piłkarskie, które spotkały się w 20. kolejce Fortuna 1 Ligi. Mecz odbył się na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Siedlcach i zakończył wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Mecz był bardzo wyrównany, a obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki. Jednak dopiero w 85. minucie gola strzelił Mateusz Lewandowski, dając swojej drużynie zwycięstwo.

Pogoń Siedlce po tym zwycięstwie awansowała na 12. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi, a Chrobry Głogów spadł na 16. miejsce.

Pogoń Siedlce grała bardzo dobrze w tym meczu. Stworzyli wiele szans na zdobycie bramki, ale mieli pecha, że ​​niektóre z nich nie zostały wykorzystane. Jednak w końcu udało im się zdobyć zwycięskiego gola i zdobyć bardzo ważne 3 punkty.

Chrobry Głogów grał dobrze w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie nie był w stanie stworzyć sobie tylu okazji do zdobycia bramki. Wpuścili też głupiego gola w końcówce meczu, co ostatecznie kosztowało ich 3 punkty.

Mecz był bardzo emocjonujący, a kibice obu drużyn zgotowali wspaniałą atmosferę. Było wiele zwrotów akcji, a o wyniku meczu zadecydowała dopiero bramka zdobyta w końcówce.

To było bardzo ważne zwycięstwo dla Pogoni Siedlce, która awansowała na 12. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Była to również ważna porażka dla Chrobrego Głogowa, który spadł na 16. miejsce w tabeli.