Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: Zacięta walka o trzy punkty

Rozgrywki Ekstraklasy wracają pełną parą, a kibice z niecierpliwością wyczekiwali starcia dwóch czołowych drużyn: Pogoni Szczecin i Zagłębia Lubin.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia, gdy już w pierwszej minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą celnego strzału Kamila Grosickiego. Zagłębie jednak szybko odpowiedziało i w 15. minucie wyrównało stan meczu dzięki bramce Damjana Kadziora.

Gra toczyła się w szybkim tempie, a obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie kolejnych bramek. Kibice byli świadkami licznych ataków i emocjonujących akcji. W drugiej połowie Pogoń ponownie wyszła na prowadzenie, tym razem za sprawą trafienia Kacpra Kozłowskiego.

Zagłębie nie poddawało się i w 75. minucie doprowadziło do wyrównania po bramce Davida Poreby. Mecz stawał się coraz bardziej zacięty, a każda z drużyn desperacko szukała zwycięstwa.

W końcowych minutach spotkania kibice byli świadkami prawdziwych emocji. Zagłębie miało szansę na zwycięskiego gola, ale świetną interwencją popisał się bramkarz Pogoni, Dante Stipica.

Mecz zakończył się remisem 2:2, a obie drużyny podzieliły się punktami. Pogoń Szczecin utrzymuje się na 3. miejscu w tabeli, a Zagłębie Lubin zajmuje 4. pozycję.