Polska - Brazylia U17

Reprezentacja Polski U17 kobiet pokonała Brazylię 3:1 w rzutach karnych i awansowała do półfinału mistrzostw świata! W regulaminowym czasie gry padł remis 0:0. Bohaterką spotkania została bramkarka Natalia Puczko, która obroniła dwa rzuty karne.
Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie gola. W pierwszej połowie lepiej grały Polki, które stworzyły sobie kilka groźnych sytuacji. Jednak Brazylijki miały więcej szczęścia i w drugiej połowie wyszły na prowadzenie. Gol dla Brazylii zdobyła Milena.
Polki nie poddały się i walczyły do końca. W ostatnich minutach meczu udało im się wyrównać. Gol dla Polski zdobyła Martyna Wiankowska. W dogrywce obie drużyny nie zdołały zdobyć gola i o awansie do półfinału zadecydowały rzuty karne.
W rzutach karnych lepiej spisały się Polki, które wygrały 3:1. Bohaterką spotkania została bramkarka Natalia Puczko, która obroniła dwa rzuty karne.
Awans do półfinału mistrzostw świata to ogromny sukces dla reprezentacji Polski U17 kobiet. Jest to pierwszy raz, kiedy polska drużyna żeńska w piłce nożnej awansowała do półfinału mundialu.