Polska U-21 – Bułgaria U-21

Reprezentacja Polski U-21 rozegrała wczoraj mecz towarzyski z reprezentacją Bułgarii U-21. Mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 2:1.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Obie drużyny miały swoje szanse, ale żadnej z nich nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej połowie Polacy wyszli na boisko bardziej zmotywowani. Już w 50. minucie spotkania Kacper Kozłowski strzelił gola na 1:0 dla Polski.

Bułgarzy odpowiedzieli szybko. W 55. minucie spotkania Martin Petkow wyrównał stan meczu na 1:1.

Polacy nie poddali się jednak i w 70. minucie spotkania Jakub Kamiński strzelił gola na 2:1 dla Polski.

Ten wynik utrzymał się do końca spotkania. Polacy wygrali mecz towarzyski z Bułgarią U-21 2:1.

• Bramki:
  • Polska: Kacper Kozłowski (50'), Jakub Kamiński (70')
  • Bułgaria: Martin Petkow (55')

Skład reprezentacji Polski U-21:

• Bramkarz: Kamil Grabara
  • Obrońcy: Tymoteusz Puchacz, Mateusz Wieteska, Michał Karbownik, Bartosz Salamon
  • Pomocnicy: Kacper Kozłowski, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Filip Jagiełło
  • Napastnicy: Karol Świderski, Arkadiusz Milik

Reprezentacja Polski U-21 rozegra jeszcze jeden mecz towarzyski. 28 marca zmierzy się z reprezentacją Niemiec U-21.