Portugalia - Francja!

O tym meczu mówiły wszystkie stadiony Europy. Dwie potęgi futbolu, utytułowane drużyny, które spotkały się na boisku. Portugalia, która w 2016 roku zdobyła Mistrzostwo Europy, i Francja, mistrz świata z 2018 roku. Emocje sięgały zenitu.

Od pierwszego gwizdka sędziego było widać, że oba zespoły są zdeterminowane, aby zwyciężyć. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje szanse, ale żadnej nie udało się strzelić gola.

Po przerwie mecz zaczął się robić coraz bardziej emocjonujący. W 56. minucie udało się strzelić gola Cristiano Ronaldo. Portugalia objęła prowadzenie, a kibice szaleli ze szczęścia.

Francja jednak nie poddawała się. W 66. minucie Karim Benzema wyrównał stan meczu. Emocje rosły z każdą minutą.

W 79. minucie Paul Pogba strzelił gola na 2:1 dla Francji. Stadion zamarł. Portugalczycy wiedzieli, że muszą szybko odpowiedzieć, jeśli chcą wygrać.

W 83. minucie Nuno Mendes doprowadził do remisu. Kibice obu drużyn zrywali gardła. Meч zakończył się remisem 2:2.

Obie drużyny dały z siebie wszystko, ale ostatecznie żadnej nie udało się zwyciężyć. Mecz był bardzo emocjonujący i dostarczył wielu wrażeń kibicom na całym świecie.

Cristiano Ronaldo, który strzelił gola w tym meczu, powiedział po meczu:

"To był bardzo trudny mecz. Francja to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Ale udało nam się zremisować i jestem z tego zadowolony.

Paul Pogba, który strzelił gola dla Francji, powiedział:

"To był świetny mecz. Portugalia to bardzo dobra drużyna. Jestem dumny z tego, że udało nam się wyrównać stan meczu.

Mecz Portugalia - Francja był jednym z najbardziej emocjonujących meczów mistrzostw Europy 2020. Obie drużyny dały z siebie wszystko, ale ostatecznie żadnej nie udało się zwyciężyć. Mecz zakończył się remisem 2:2, a kibice na całym świecie byli świadkami wielkiego widowiska.