Rayo – FC Barcelona

Rayo Vallecano w ostatnim meczu wygrał z FC Barcelona 2:1. Mecz był bardzo emocjonujący, a zwycięstwo Rayo było zasłużone.

FC Barcelona przyjechała na mecz jako faworyt, ale Rayo nie przestraszyło się i od początku meczu grało bardzo dobrze. W pierwszej połowie Rayo stworzyło sobie kilka okazji do zdobycia gola, ale nie udało im się ich wykorzystać.

W drugiej połowie Rayo nadal grało bardzo dobrze i w 60. minucie udało im się zdobyć gola. Gola strzelił Radamel Falcao z rzutu karnego.

FC Barcelona wyrównała w 70. minucie po golu Lewandowskiego, ale Rayo nie poddało się i w 80. minucie udało im się zdobyć zwycięskiego gola. Gola strzelił Óscar Trejo.

Zwycięstwo Rayo było zasłużone. Rayo grało bardzo dobrze i stworzyło sobie więcej okazji do zdobycia gola niż FC Barcelona.