Real Madryt – Borussia: Dogrywka do zapamiętania

Wczoraj Real Madryt w epickiej dogrywce pokonał Borussię Dortmund 5:2. Było to jedno z najbardziej ekscytujących spotkań Ligi Mistrzów w ostatnich latach.
Pierwsza połowa była dość nudna, ale druga przyniosła mnóstwo emocji. Borussia objęła prowadzenie dzięki dwóm szybkim golom Donyella Malena i Jamiego Bynoe-Gittensa.
Kiedy wydawało się, że Real przegra swój trzeci mecz w Lidze Mistrzów, Vinicius Júnior strzelił oszałamiającego gola, dając nadzieję na wyrównanie. A kiedy Antonio Rüdiger wyrównał w 60. minucie, Santiago Bernabéu zamienił się w tygiel.
Lucas Vázquez strzelił kolejnego gola w 83. minucie, a Vinicius Júnior dopełnił dzieła w doliczonym czasie gry. Hat-trick Brazylijczyka dał Realowi Madryt zwycięstwo, które wydawało się niemożliwe po pierwszej połowie.
To był niesamowity mecz, który na długo pozostanie w pamięci kibiców. Real Madryt pokazał swój charakter i nieugiętość, odwracając losy meczu, kiedy wydawało się, że wszystko jest stracone. Borussia Dortmund z kolei zaprezentowała się jako groźny przeciwnik, który może zagrozić każdemu zespołowi w Europie.
Jestem ciekaw, co przyniesie rewanż tych dwóch drużyn w Dortmundzie. Jestem pewien, że będzie to równie ekscytujące spotkanie, jak wczoraj.