Resovia Rzeszów - Lech Poznań

To mecz, którego nikt się nie spodziewał. Resovia Rzeszów, zespół z pierwszej ligi, podejmował u siebie Lecha Poznań, aktualnego mistrza Polski. Faworytem byli oczywiście goście, ale gospodarze zrobili wszystko, aby utrudnić im zadanie.
Mecz rozpoczął się od szybkiej bramki dla Lecha Poznań. Jednak Resovia nie poddała się i jeszcze przed przerwą wyrównała. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie. Lech Poznań nie miał jednak zamiaru wracać do Poznania z pustymi rękami i w ostatnich minutach doprowadził do remisu.
Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a w rzutach karnych lepsi okazali się goście. Dzięki temu awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.
Mimo porażki, Resovia Rzeszów może być zadowolona ze swojego występu. Pokazali, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi zespołami w Polsce. Lech Poznań natomiast pokazał, że nawet w trudnych meczach potrafią wygrywać.