SLÁVISTÉ AČKO SE VYVÁŽELO V TRÉNINGU S DVACÍTKOU!

Ano, čtete správně! Ačko Slavie si dává během letní přípravy pořádně do těla. Dnes se dokonce utkalo v tréninkovém zápasu s týmem U20. Ačkoliv se jednalo o přátelské utkání, hráči obou týmů do toho dali vše.

Utkání se odehrálo na stadionu v Edenu a sledovalo ho několik stovek diváků. První poločas začal lépe tým U20, který se dostal do několika slibných šancí. Ačko ale dokázalo skóre otočit a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro slávisty.

I druhý poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se podařilo Ačku zvítězit 3:2. Vítězný gól vstřelil v poslední minutě zápasu střídající Jan Kuchta.

Tréninkové utkání s týmem U20 bylo pro hráče Ačka dobrou prověrkou. Ukázalo se, že tým je v dobré formě a že se na novou sezonu dobře připravuje.

"Byl to dobrý zápas," řekl po utkání trenér Ačka Jindřich Trpišovský. "Utkání bylo vyrovnané, ale nakonec jsme dokázali zvítězit. Jsem rád, že hráči ukázali, že jsou na novou sezonu dobře připraveni."