Slavia – Olomouc

Aneb, jak jsme zdolali Hanou a došli si pro další tři body
V sobotu 11. září jsme se vydali na náš první výjezd v nové sezoně. Vyhlédli jsme si zápas mezi fotbalovou Slavií Praha a Olomoucí na Edenu.
Počasí nám přálo a tak jsme se rozhodli, že na stadion dorazíme dříve, abychom se stihli občerstvit a nasát tu správnou atmosféru. A udělali jsme dobře! Hned u vstupu jsme narazili na stánky s pivem a klobásami a kolem nás se už líně plížili fanoušci v červeno-bílých dresech.
U našeho sektoru jsme zavěsili vlajku a pomalu se ladili na zápas. Všude okolo nás zněly známé pokřiky a pozvolna se začal rozjíždět i náš sektor.
Utkání samotné začalo pro nás slibně. Už v první minutě jsme se dostali do vedení a naši hráči působili sebevědomě. Olomouc se z úvodního šoku sice rychle oklepala, ale my jsme dál kontrolovali hru.
První poločas nakonec skončil 2:0 a my jsme to oslavili dalšími pivy a klobásami. Ve druhé půli jsme sice inkasovali, ale po pár minutách jsme dokázali odpovědět a vedení navýšit na 3:1.
Zápas pak už jen v poklidu dohrál a my jsme se radovali z dalšího vítězství.
Po zápase jsme se ještě chvíli zdrželi v sektoru, abychom si zazpívali a vyfotili se. Pak jsme se vydali na cestu domů. Cesta uběhla rychle, protože jsme celou dobu rozebíraly zápas a plánovali, kam vyrazíme na příští výjezd.
Musím říct, že jsem si výjezd moc užil. Stadion měl skvělou atmosféru, náš sektor fandil výborně a Slavia vyhrála. Co víc si přát? Snad jen, aby takových výjezdů bylo co nejvíc!