Slavný příběh: Slavia rozdrtila Teplice a získala titul

Sparťanské srdce musí plakat. Slavia je po včerejší výhře nad Teplicemi mistrem České republiky. Vyhrála 4:0 a získala tak svůj druhý titul v řadě.

Slavia nastoupila do utkání s jasným cílem - vyhrát a získat titul. A to se jí také povedlo. Už v prvním poločase se prosadila dvakrát. První gól dal ve 20. minutě Stanciu, který se prosadil po rohovém kopu. O deset minut později zvýšil vedení Olayinka, který využil chyby teplické obrany.

Ve druhém poločase Slavia přidala další dvě branky. V 60. minutě se prosadil opět Stanciu, který tak zkompletoval svůj hattrick. V 80. minutě pak stanovil konečný výsledek 4:0 střídající Ševčík.

Slavia tak získala svůj 21. mistrovský titul. Trenér Trpišovský může být spokojený, jeho tým předvedl skvělý výkon a zaslouženě vybojoval zlaté medaile.

Teplice naopak prohrály svůj poslední zápas sezony. Trenér Jarošík tak nemůže být spokojený, jeho tým se totiž v příští sezoně představí v druhé lize.

Slavia slaví titul, Teplice jdou do druhé ligy. Takový byl závěr letošní sezony české nejvyšší soutěže.