Teplice – Baník

Teplice po těžkém začátku sezony konečně zabodovaly

Teplice se v uplynulém kole utkaly s Baníkem Ostrava. Utkání se odehrálo na stadionu Na Stínadlech v Teplicích a domácí tým vyhrál 2:1. Jednalo se o první výhru Teplic v této sezoně a také první výhru pod vedením nového trenéra Jiřího Jarošíka.
Teplice vstoupily do zápasu dobře a hned v úvodu měly několik šancí. Baník však postupně převzal iniciativu a v 18. minutě se dostal do vedení díky gólu Jana Moravce. Teplice však nezpanikařily a v 35. minutě vyrovnaly zásluhou Davida Buchty.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala a oba týmy měly šance na vítězství. V 75. minutě však Teplice udeřily podruhé. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Jakub Řezníček a zblízka propálil brankáře Baníku.
Teplice si poté výhru pohlídaly a nakonec zvítězily 2:1. Jednalo se o první výhru Teplic v této sezoně a také první výhru pod vedením nového trenéra Jiřího Jarošíka. Teplice se díky této výhře posunuly na 14. místo v tabulce a Baník klesl na 12. místo.

Baník Ostrava nestačil na Teplice

Baník Ostrava v uplynulém kole zavítal na hřiště Teplic. Utkání se odehrálo na stadionu Na Stínadlech v Teplicích a domácí tým vyhrál 2:1. Jednalo se o první výhru Teplic v této sezoně a také první výhru pod vedením nového trenéra Jiřího Jarošíka.
Baník vstoupil do zápasu dobře a hned v úvodu měl několik šancí. Teplice však postupně převzaly iniciativu a v 18. minutě se dostaly do vedení díky gólu Jana Moravce. Teplice však nezpanikařily a v 35. minutě vyrovnaly zásluhou Davida Buchty.
Baník se poté snažil o vyrovnání, ale Teplice si výhru pohlídaly a nakonec zvítězily 2:1. Jednalo se o první výhru Teplic v této sezoně a také první výhru pod vedením nového trenéra Jiřího Jarošíka. Baník díky této výhře klesl na 12. místo v tabulce.