Vsetín - Kladno

Tak jako každý rok, i tentokrát se konal hokejový zápas mezi dvěma rivaly, Vsetínem a Kladnem.

Hokej v srdci Valachů

Vsetín je město, které hokejem žije. Místní klub VHK ROBE Vsetín má mnoho fanoušků, kteří na každý zápas chodí v hojném počtu a vytvářejí tak fantastickou atmosféru.

Nejinak tomu bylo i na zápase proti Kladnu. Už hodinu před začátkem zápasu se hala plnila a fanoušci se nemohli dočkat úvodního buly.

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. Oba týmy se snažily především neudělat chybu a vyčkávaly na příležitost ke skórování.

První gól padl až v polovině první třetiny. Nahození od modré čáry šikovně tečoval před brankou jeden z kladenských útočníků a puk skončil za zády vsetínského gólmana.

Domácí hráči se po inkasované brance snažili vyrovnat, ale Kladno dobře bránilo a nepouštělo Vsetín do vážnějších šancí.

Druhá třetina byla podobná té první. Oba týmy bojovaly o každý puk a šance byly k vidění jen zřídka.

Třetí třetina přinesla konečně vyrovnání. V čase 53:15 se prosadil vsetínský útočník a domácí fanoušci vybuchli nadšením.

Zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém se hrálo ve velkém tempu.

V prodloužení se oba týmy snažily rozhodnout, ale ani jeden z nich nedokázal vstřelit vítězný gól.

O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých bylo nakonec šťastnější Kladno.

Emoce a napětí

Zápas mezi Vsetínem a Kladnem byl plný emocí a napětí. Oba týmy bojovaly až do konce a nakonec se radovali hosté z Kladna.

Vsetínští fanoušci byli sice zklamaní, ale i tak svým hráčům poděkovali za bojovný výkon.

Hokejová rivalita mezi Vsetínem a Kladnem bude pokračovat i nadále a už teď se můžeme těšit na další napínavé zápasy.