Vyškov – Karviná

Vítejte u našeho online přenosu z utkání 12. kola Fortuna ligy mezi týmy Vyškova a Karviné. V předchozím kole se oba týmy trápily, Vyškov prohrál v Českých Budějovicích 0:3 a Karviná doma podlehla Pardubicím 0:2. Dnes budou oba celky usilovat o první body v novém roce.

Domácí Vlci jsou v ligové tabulce na 14. místě s 11 body, tedy o tři body před naším soupeřem. V posledních třech zápasech se jim ale nedaří, dvakrát prohráli a jednou remizovali. Karviná je na tom ještě o něco hůře, s osmi body je na sestupovém 15. místě. Dařit se jí naopak daří v poháru, kde postoupila do čtvrtfinále.

Utkání začne v 15:00 hodin na stadionu Za parkem ve Vyškově. My vám přineseme podrobný online přenos, tak zůstaňte s námi!

Zápas začal!

3. minuta: První šanci zápasu měli hosté, Dramé se dostal do dobré pozice, ale jeho střelu Holba vyrazil.

10. minuta: Domácí zareagovali nebezpečnou hlavičkou Daněka, ale míč skončil těsně vedle.

15. minuta: Kuzmanović zahrával nebezpečný přímý kop, ale míč skončil na břevně!

20. minuta: Karviná má míč častěji na svých kopačkách, ale domácí se dobře brání.

25. minuta: Ba Loua vyslal do šance Dramého, ale ten znovu nedokázal Holbu překonat.

30. minuta: Gáč se dostal do zajímavé šance, ale jeho střelu zablokoval obránce Karviné.

35. minuta: Žlutou kartu viděl domácí Krejčí za faul na Dramého.

40. minuta: První poločas se pomalu blíží ke konci a stále je bez branek. Souboj je zatím vyrovnaný.

45. minuta: Konec prvního poločasu.

46. minuta: Začal druhý poločas.

50. minuta: Hned na začátku druhé půle zahrozil domácí Daněk, ale míč skončil těsně vedle.

55. minuta: Jaroň se dostal do dobré pozice, ale jeho střelu vyrazil Holba na roh.

60. minuta: Gól! Karviná jde do vedení! Svozil se dostal k odraženému míči a střelou zblízka překonal Holbu.

65. minuta: Domácí se vrhli do útoku, ale obrana Karviné zatím odolává.

70. minuta: Žlutou kartu viděl hostující Svozil za faul na Daněka.

75. minuta: Gáč vybojoval míč ve středu hřiště a vyslal do úniku Brandnera, ale ten nedokázal trefit bránu.

80. minuta: Karviná se soustředí hlavně na obranu a snaží se udržet své jednobrankové vedení.

85. minuta: Domácí se snaží vyrovnat, ale čas už se krátí.

90. minuta: Konec zápasu. Karviná porazila Vyškov 1:0 a připsala si první body v novém roce.

Vyškov tak prohrál třetí zápas v řadě a zůstává na 14. místě. Karviná se díky těmto třem bodům odpoutala od posledního místa a posunula se na 13. pozici.

Děkujeme vám za sledování našeho online přenosu. Na shledanou u dalších utkání FORTUNA:LIGY!