Zlín – Olomouc

Ahoj všichni,

po včerejším zápase mezi týmy Zlína a Olomouce vám přináším malý report. Hned úvodem musím říct, že to byl jeden z těch zápasů, které mě bavily. Byla to bitva o každý metr hřiště, ze které nakonec vyšel vítězně Zlín. Ale o tom až za chvíli.

Zápas začal opatrně, oba týmy se snažily dostat do hry a získat převahu. První šanci si vybojoval Zlín, ale jeho hráč nedokázal pořádně zakončit a brankář Olomouce si připsal snadný zákrok. Na druhé straně se hned z protiútoku dostali do šance hosté, ale i jejich střelu dokázal brankář Zlína zneškodnit.

Postupně se hra začala vyrovnávat a oba týmy se dostávaly do šancí. Za zmínku stojí hlavně střela zlínského útočníka, která orazítkovala tyč olomoucké branky. Diváci byli na nohou a stadionem se neslo bouřlivé povzbuzování. V tu chvíli jsem si uvědomil, že tenhle zápas bude stát za to.

V závěru prvního poločasu se podařilo Zlínu otevřít skóre. Po rohovém kopu se míč dostal k obránci Zlína, který jej přesnou hlavičkou poslal do sítě. Stadion bouřil a domácí hráči šli do kabin s jednogólovým náskokem.

Druhý poločas začal podobně jako první, oba týmy bojovaly o každý metr hřiště. Olomouc se snažila srovnat skóre, ale obrana Zlína byla neprostupná. Domácí hráči se soustředili hlavně na obranu a čekali na svou šanci z protiútoku. A ta přišla v 65. minutě, kdy se po rychlém brejku dostal do šance křídelník Zlína a nedal brankáři Olomouce šanci.

Hosté se nevzdávali a bojovali až do konce, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Zlín tak nakonec zvítězil 2:0 a připsal si do tabulky důležité tři body. Bylo to zasloužené vítězství, protože domácí hráči odvedli skvělou práci, bojovali a zaslouží si pochvalu.

Já osobně jsem si zápas moc užil. Byla to skvělá podívaná a jsem rád, že jsem mohl být u toho. Už se těším na příští zápas Zlína, protože věřím, že nás čeká další skvělá podívaná.

A co vy? Byli jste na zápase? Jak se vám líbil? Napište mi do komentářů.